• معرفی شرکت فورج قطعات صنعتی شرق ویژن

  این مجموعه با هدف خودکفایی صنعت داخلی کشور و تکیه بر دانش روز و تجربیات موفق و اعتقاد به تعهد در کیفیت محصولات و همچنین به کارگیری روش های نوین  مدیریتی و استفاده از نیروهای مجرب ، فعالیت خود را در جهت  تأمین انواع قطعات به روش فورج آغاز نمود0 این شرکت به تدریج تکامل یافته و  هم اکنون با اتکا به دانش فنی ناشی از تجربه چندین ساله خود یکی از تولیدکنندگان عمده قطعات فلزی به روش آهنگری گرم ( فورجینگ )  از وزن 50 گرم تا 6000 گرم می باشد. محصولات شرکت براساس اصول مهندسی و با استفاده از دانش روز و تجربه  کاری و نیاز مشتری تولید می شود. در این راستا  مجموعه صنعتی ما با اخذ استانداردهای Iso 9001،Iso/Ts   وIso 10002  توانسته هرچه بیشتر به هدف تولید با کیفیت مناسب و مشتری مداری نزدیک گردد. این مجموعه با شرکتهایی چون رادفرمان ،پارت سازان ، رادخودرو ، شناپ و شرکتهای معتبری که در عرصه خودروسازی فعالیت دارند مشغول به همکاری می باشد.

  زمینه فعالیت

  طراحی و ساخت انواع قالب ، فورج انواع قطعات صنعتی  اعم از  قطعات خودرو ،قطعات صنایع آب، برق، نفت وگاز، قطعات تراکتور،کمباین وماشین آلات کشاورزی، فورج اتصالات ساختمانی ، پیچ آلات ، تهیه و توزیع مواد اولیه و همچنین ساخت انواع سازه های فلزی و خدمات کامل مربوط به آن.

  واحدهای مختلف شرکت

  -  واحد طراحی و مهندسیR &D
  -  قالب سازی
  -  کشش
  -  آهنگری گرم (فورج)
  -  آزمایشگاه و واحدکنترل کیفیت ،آموزش و تضمین کیفیت

  تجهیزات خط تولید

  خط فورج 400 تن ، دو خط فورج 300 تن ، خط فورج 160 تن

  امکانات کارگاهی

  کوره عملیات حرارتی ،کوره القایی، کوره دست ساز ،کپی تراش ،فرز تراشیhore-sa  ، پرس هیدرولیک ،انواع پرس ضربه ای، انواع گیوتین ، اسپارک ،انواع فرزها  و دستگاه شات

  امکانات سیستمی

  بانک CD ،کتابخانه تخصصی ، بانک استانداردها ونقشه های فنی و دارا بودن شبکه داخلی LAN واینترنت .

   
The Best Quality, The Best Service, The Best Makers You Can Trust

ارتباط با ما :

دفتر مرکزی :
مشهد - کیلومتر 25 جاده قوچان - شهرک صنعتی فناوری های برتر - بلوار صنعت - صنعت 10 - قطعه 93
تلفن تماس :
32400161-4 (9851+)
دورنگار :
32400160 (9851+)
ایمیل :
info@sharghvision.com
تمامی حقوق این وب سایت متعلق است به شرکت فورج قطعات صنعتی شرق ویژن
طراحی سایت توسط شرکت داده پردازی پویان