معرفی شرکت فورج قطعات صنعتی شرق ویژن

این مجموعه با هدف خودکفایی صنعت داخلی کشور و تکیه بر دانش روز و تجربیات موفق و اعتقاد به تعهد در کیفیت محصولات و همچنین به کارگیری روش های نوین  مدیریتی و استفاده از نیروهای مجرب ، فعالیت خود را در جهت  تأمین انواع قطعات به روش فورج آغاز نمود0 این شرکت به تدریج تکامل یافته و  هم اکنون با اتکا به دانش فنی ناشی از تجربه چندین ساله خود یکی از تولیدکنندگان عمده قطعات فلزی به روش آهنگری گرم ( فورجینگ )  از وزن 50 گرم تا 6000 گرم می باشد. محصولات شرکت براساس اصول مهندسی و با استفاده از دانش روز و تجربه  کاری و نیاز مشتری تولید می شود. در این راستا  مجموعه صنعتی ما با اخذ استانداردهای Iso 9001،Iso/Ts   وIso 10002  توانسته هرچه بیشتر به هدف تولید با کیفیت مناسب و مشتری مداری نزدیک گردد. این مجموعه با شرکتهایی چون رادفرمان ،پارت سازان ، رادخودرو ، شناپ و شرکتهای معتبری که در عرصه خودروسازی فعالیت دارند مشغول به همکاری می باشد.

زمینه فعالیت

طراحی و ساخت انواع قالب ، فورج انواع قطعات صنعتی  اعم از  قطعات خودرو ،قطعات صنایع آب، برق، نفت وگاز، قطعات تراکتور،کمباین وماشین آلات کشاورزی، فورج اتصالات ساختمانی ، پیچ آلات ، تهیه و توزیع مواد اولیه و همچنین ساخت انواع سازه های فلزی و خدمات کامل مربوط به آن.

واحدهای مختلف شرکت

-  واحد طراحی و مهندسیR &D
-  قالب سازی
-  کشش
-  آهنگری گرم (فورج)
-  آزمایشگاه و واحدکنترل کیفیت ،آموزش و تضمین کیفیت

تجهیزات خط تولید

خط فورج 400 تن ، دو خط فورج 300 تن ، خط فورج 160 تن

امکانات کارگاهی

کوره عملیات حرارتی ،کوره القایی، کوره دست ساز ،کپی تراش ،فرز تراشیhore-sa  ، پرس هیدرولیک ،انواع پرس ضربه ای، انواع گیوتین ، اسپارک ،انواع فرزها  و دستگاه شات

امکانات سیستمی

بانک CD ،کتابخانه تخصصی ، بانک استانداردها ونقشه های فنی و دارا بودن شبکه داخلی LAN واینترنت .